У Рівному розпочався фестиваль «Різдвяні піснеспіви»

8 січня 2015 року у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівного розпочався одинадцятий фестиваль «Різдвяні піснеспіви», який проходить за сприяння Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та Рівненської міської ради.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: У Рівному розпочався фестиваль «Різдвяні піснеспіви» (17 фото)

Відкрив фестиваль Різдвяних колядок архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, котрий розкрив сутність та значення свята Різдва Христового, розповів про українську традицію святкування Різдва Богомладенця Христа та благословив усіх на добру справу для слави Божої.

Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон

Також зі словом привітання звернувся міський голова Рівного Володимир Хомко, який підкреслив актуальність та важливість такої акції для сучасного суспільства.

Міський голова Рівного Володимир Хомко

- Це вже одинадцятий фестиваль «Різдвяних піснеспівів», і мені особливо приємно, що з кожним роком кількість учасників цього дійства збільшується. Приміром, цьогоріч колективів більше тридцяти. Вони прибули до нас з Городка, Острога, Здолбунова, Корця та інших районів області. Впевнений, що традиція проводити цей фестиваль збережеться у нашому місті назавжди.

Також хочу нагадати, що заключний Гала-концерт учасників ХI фестивалю пісенно–музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви» відбудеться 19 січня на Водохреще у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі о 17 годині, — розповів Володимир Хомко.

Після офіційної частини почали звучати колядки у виконанні хорових колективів області. По завершенню виступів кожен учасник фестивалю отримав подарунок.


Источник: “http://4vlada.com/rivne/40746”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя