"Воювати було нікому": "На Донбасі не було масового "ополчення", - одкровення пропаганд*на "Новоросії" (відео)

На початку війни жителі Донбасу зовсім не прагнули йти на фронт захищати "русскій мір".

Про це розповів сепаратитським ЗМІ військкор телеканалу «Новоросія» Геннадій Дубовой (позивний «Кореспондент»), передають .

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За його словами, люди підтримували рух від України виключно на проросійських мітингах, а зброю брали в руки небагато. «Воювати було нікому», — журиться пропагандист.

«Зброя з’явилася б коли треба», пояснив він, але от біда — охочих не було. Тому всі мрії бойовиків взяти Маріуполь та інші міста так і залишилися мріями. Кримський сценарій Кремля не був реалізований.

«Яке "ополчення"? Ми в районі "Золотого кільця" (торговий центр в Донецьку. — авт.) відловлювали "туристів" з Ростова навесні 2014-го і лупили їх так, що вони бігли ховатися — хто до церкви біля ЦУМу, а хто в парк Щербакова. Ці виродки цілими автобусами приїжджали типу на екскурсію на Донбас Арену», — прокоментував відео патріот з Донецька.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/voiuvaty-bulo-nikomu-na-donbasi-ne-bulo-masovoho-opolchennia--odkrovennia-propahandna-novorosii-video-315431.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя